Çağrı Merkezi 0 532 575 84 55

Wozaj Stamp 3 lü Eyeliner Kit

36,34 TL
Stok Kodu WOZAJ-M
Beden Tablosu
Ürün Açıklaması
<p>Wozaj Stamp 3 lü Eyeliner Kit&nbsp; , Sadece 3 saniyede harika kıvrımlar oluşturun.<br></p><p style="color: rgb(102, 102, 102); font-family: KohinoorBangla-Regular, Roboto, Helvatica, Arial; font-weight: 300; line-height: 20px !important;"><br></p><p style="color: rgb(102, 102, 102); font-family: KohinoorBangla-Regular, Roboto, Helvatica, Arial; font-weight: 300; line-height: 20px !important;">Wozaj Stamp Eyeliner 3 lü Kit&nbsp; ile göz makyajı sadece bir kaç dakika içinde harika kıvrımlara sahip olabilirsiniz<br></p><p class="p1" style="margin-bottom: 0px; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; font-weight: normal; font-stretch: normal; font-family: &quot;Source Sans Pro&quot;; color: rgb(50, 51, 51); -webkit-text-stroke-color: rgb(50, 51, 51); line-height: 20px !important;"><span class="s1" style="font-kerning: none;">Yönetmelik hükümleri uyarınca mesafeli satış yolu ile yapılan satın almalarda tüketicilerin 14 gün&nbsp;içerisinde iade veya değişim hakkı vardır.</span></p><p style="color: rgb(102, 102, 102); font-family: KohinoorBangla-Regular, Roboto, Helvatica, Arial; font-weight: 300; line-height: 20px !important;"></p><p class="p1" style="margin-bottom: 0px; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; font-weight: normal; font-stretch: normal; font-family: &quot;Source Sans Pro&quot;; color: rgb(50, 51, 51); -webkit-text-stroke-color: rgb(50, 51, 51); line-height: 20px !important;"><span class="s1" style="font-kerning: none;">Cayma hakkı süresi malın teslim alındığı gün başlar. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ancak ambalajları açılmamış ve kullanılmamış ise cayma hakkına konu edilebilir. Bununla birlikte ürün bedeline ilişkin faturanın da ürün ile birlikte satıcıya teslim edilmesi gerekir.</span></p><p><br></p>
Teslimat

 

TESLİMAT

 

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kargo Ücreti Tüm  Türkiye'ye 7.50 TL'dir.

75TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA'dır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme hizmeti kargo ücretine  ek 10.00TL'dir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 16:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

 

DEĞİŞİM

 

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak  zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir.Sorunlu  ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

 

 İADE

 

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize  ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca  karşılanmaktadır.