Çağrı Merkezi 0 532 575 84 55

Hematit ve Obsidyen Doğal Taş Erkek Bileklik

71,88 TL
Stok Kodu EB3486
Barkod EB3486
Ürün Açıklaması
Hematit Taşı Faydaları;-Dalağın düzgün çalışmasını sağlar.-Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır.-Mafsal romatizmalarına karşı faydalıdır.-Saçların daha gür çıkmasını sağlar.-Hafızayı kuvvetlendirir.-Karar verme güçlüğü çeken kişilere iyi gelir.-Stresi azaltır, enerji ve canlılık verir.Obsidyen Taşı Faydaları;-Stresi azaltmaya yardımcı olur.-Heyecanlı olunan durumlardan sakinlik sağlar.-Erkeklerde ve kadınlarda güvensizliği azaltırken, pozitif enerji yükler.-Önemli durumlarda mantıklı düşünmeyi sağlar.-Özellikle fazla alkol tüketen kişiler tarafından kullanıldığında bunların zararları etkilerini azaltır, karaciğerin temizlenmesine yardımcı olur.-Eklem ağrılarına ve kas ağrılarına iyi gelir.
Teslimat

 

TESLİMAT

 

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kargo Ücreti Tüm  Türkiye'ye 18.50 TL'dir.

75TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA'dır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme hizmeti kargo ücretine  ek 10.00TL'dir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 16:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

 

DEĞİŞİM

 

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak  zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir.Sorunlu  ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

 

 İADE

 

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize  ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca  karşılanmaktadır.