header.infotext

MadameBs Ütü Ile Yapışan Dokuma Arma Seti Patch Yama

210,00 TL
450,00 TL
products.discountrate products.discounted

Ordu / Special Forces Modeli ARMA01_01

products.sku ARMA01_01
products.shipping products.freeshipping
products.fulldescription

MadameBs Ütü Ile Yapışan Dokuma Arma Seti Patch Yama

  • MadameBs Ütü İle Yapışan Dokuma Arma Seti Patch Yama Ordu Çıpa / Special Forces Modeli ARMA2_2 %100 POLYESTER DOKUMA ARMA. ÜTÜ İLE KOLAYCA KUMAŞA YAPIŞIR.
  • ÜTÜLEYEBİLDİĞİNİZ HER ÜRÜNE UYGULANABİLMEKTEDİR.
  • EBAT BİLGİLERİ RESİMLERDE TEK TEK BİLDİRİLMİŞTİR.
  • SET HALİNDE 7 PARÇA ARMA OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. ( 1 ADET 7 PARÇA SET FİYATIDIR.)
products.reviews
reviews.addnew
Teslimat

 

TESLİMAT

 

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kargo Ücreti Tüm  Türkiye'ye 18.50 TL'dir.

75TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA'dır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme hizmeti kargo ücretine  ek 10.00TL'dir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 16:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

 

DEĞİŞİM

 

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak  zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir.Sorunlu  ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

 

 İADE

 

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize  ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca  karşılanmaktadır.